Субота, 22 Червня, 2024
Новини

Мешканці будинку на Позняках потерпають від нестерпного смороду, який хтось розпилює над дверима. Відео

Невідома жінка розпилює невідому смердючу речовину над дверима мешканців Позняків.

Мешканці одного з будинків, що на вул. Бориса Гмирі, 12Б, скаржаться на постійний сморід у під’їзді.

Про це повідомили на Facebook-сторінці «Київ Оперативний».

«У нас на поверсі (15 поверх, 2 під’їзд) жахливий сморід хімії якоїсь, усі заходять і кашляють. У мене жив квартирант, який не витримав та з’їхав. Каже, що задихався та почалися приступи задухи», – пише власниця однієї з квартир будинку.

Спочатку мешканці думали, що це якісь проблеми з електрикою. Однак майстри все перевірили й запевнили, що причина не в електромережах.

Через те, що в боротьбі зі смородом не допомагало й регулярне прибирання, мешканці вирішили передивитися камери відеоспостереження.

Як виявилося – у під’їзд приходить невідома жінка, яка розпилює якусь речовину над дверима і йде з поверху.

Хто та навіщо займається розпилюванням хімречовин у під’їзді – наразі невідомо.

«У нас на этаже (15 этаж, 2 подъезд) жуткий запах химии какой-то, все заходят и кашляют. У меня жил квартирант, который не выдержал и съехал. Говорит, что задыхался и начались приступы удушья. Три дня вымываем квартиру, мыла общий коридор, но ничего не помогает. Запах палённой изоленты. Думали, что где-то коротит электрика , проверили все, прозвонили всё , натяжные потолки разбирали и смотрели проводку – не оно. Запах именно возле входа в квартиру . Вызывали вчера нашего электрика , проверил все щитки – все окА теперь внимание!!У меня просто шок, как оказалось, пересмотрев камеры – приходит барышня , подливает что-то в дверь на этаж и уходит.Кто сталкивался с подобным? Что делать?Киев, Бориса Гмыри, 12Б»

Опубликовано Киев Оперативный Суббота, 20 февраля 2021 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest