Середа, 29 Листопада, 2023
Новини

Мер Києва Віталій Кличко пояснив, для яких VIP-пацієнтів готують особливі палати

Мер Києва Віталій Кличко прокоментував інформацію, яка шириться у ЗМІ, про розпрядження готувати окремі палати для VIP-осіб у випадку їх захворювання на коронавірус. 

Про це він повідомив на своєму сайті.

“Що стосується VIP-палат, нібито, для депутатів та інших чиновників, – такого немає! Я підняв інформацію щодо розпорядження, яке опублікували ЗМІ. Зараз з’ясовуємо всі деталі. Справді, завжди так було, що перші особи держави – Президент, Прем’єр-міністр, Голова Верховної Ради – на випадок захворювання повинні мати певні умови. – Окремі палати і щоб поряд знаходилася державна охорона. Така практика завжди була. І, до речі, не тільки в Україні”, – сказав Віталій Кличко. 

Разом з тим, він підкреслив, що такі умови можуть стосуватися виключно керівництва держави. 


 “Багато чуток є. Кажуть, що Олександрівська – це, нібито, VIP-лікарня. Олександрівська лікарня є базовою. І, переважно, всіх хворих чи з підозрою на коронавірус сьогодні відправляють туди. Якщо збільшуватиметься кількість хворих, ми будемо лікувати їх і в інших визначених і підготовлених для цього лікарнях. Таких сьогодні в столиці 7, включно з Олександрівською”, – додав Віталій Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest