Понеділок, 22 Квітня, 2024
Новини

Київський електровагоноремонтний завод кінця 2021 року випустить на маршрут один із двох поїздів Skoda

До кінця 2021 року один із двох поїздів Skoda вийде на маршрут після ремонту.

Один із двох електропоїздів Skoda вийде на маршрут після ремонту вже до кінця цього року. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Про це повідомляє сайт УЗ.

Ремонт двоповерхових поїздів Skoda на підприємстві компанії — ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» — було розпочато в лютому 2021 року, і за цей час працівники заводу вже встигли виконати значний обсяг технічних робіт.

Окрім цього, Skoda Transportation Group провела дефектування та розпочала ремонт обладнання, роботи над яким мають проводитися на заводі виробника.

«Капітальний ремонт поїздів передбачає ремонт ключових вузлів, агрегатів, практично всіх систем та обладнання. Поїзди мають вийти після ремонту як нові. На заводі взяли гарний темп, прогнозуємо: вже до кінця цього року один із них вийде на маршрут», — зазначив Іван Юрик.

Він також зауважив, що фахівці Київського електровагоноремонтного заводу пройшли навчання в Чехії з технології ремонту поїздів Skoda. Завдяки цьому Укрзалізниця може відмовитися від послуг сторонніх організацій щодо певних видів робіт та, як результат, заощадити близько 10 млн грн.

«Менш дрібні роботи, наприклад систем кондиціювання, дверей, крісел машиністів, санвузлів, будемо виконувати власними силами, завдяки чому збережемо цінний фінансовий ресурс. Для цього фахівці нашого заводу вже пройшли відповідне теоретичне та практичне навчання», — зауважив Іван Юрик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest