Четвер, 11 Липня, 2024
Новини

Київська влада планує прокласти трамвайну лінію від вулиці Старовокзальної до станції метро “Палац Спорту”

Київ веде перемовини з міжнародними фінансовими установами щодо побудови нової трамвайної лінії від вулиці Старовокзальної до станції метро «Палац спорту» із заїздом на Вокзальну площу.

Про це, на сторінці КМДА у фейсбук, повідомив заступник голови КМДА Alexandr Gustelev.

За його словами, наразі видане розпорядженні КМДА № 431 з метою відпрацювання техніко-економічного обґрунтування будівництва трамвайної лінії.

«Трамвайна лінія буде включена в комплексну схему транспорту Києва, що є частиною нового генерального плану столиці. Запуск нової трамвайної лінії розвантажить червону гілку і пересадочні вузли метро, скоротить час поїздок до центру міста, оптимізує і зменшить навантаження на транспортні маршрути, а також забезпечить більш комфортне перевезення пасажирів», – зазначив Олександр Густєлєв.

Зокрема, планують побудувати трамвайні колії із використанням сучасних технологій, що знизить експлуатаційні витрати, шумоутворення і вібрацію. Планується реконструювати контактну мережу, встановити пристрої моніторингу GPS на трамваях тощо.

На зупинках електротранспорту мають з’явитися інтерактивні інформаційні табло. Тож пасажири у режимі онлайн зможуть отримувати інформацію щодо прибуття трамваїв. Мають намір облаштувати нові посадочні павільйони.

Замовником робіт визначено Київпастранс / Kyivpastrans, яке протягом 2020-2021 років має забезпечити розробку, експертизу та затвердження проєктної документації. Тож, безпосередньо будівництво розпочнеться не раніше, ніж у 2021 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest