П’ятниця, 1 Грудня, 2023
Новини

Киянин зареєстрував петицію з вимогою не відкривати метро

На сайті Київради опублікували петицію з вимогою не відновлювати роботу київського метро на піку захворюваності на коронавірус.

На сайті міськради з’явилася петиція – №9720 “Скасувати рішення про відкриття Київського метрополітену 25 травня 2020 року”, з пропозицією скасувати майбутнє рішення про відкриття столичного метрополітену.

Автор петиції Іван Волошин вважає, відкриття метрополітену на піку захворюваності – необдуманим і дуже небезпечним рішенням. Все тому, що підземка є центром величезної кількості людей.

“Відкриття Київського Метрополітену на піку захворюваності є необдуманим та дуже небезпечним рішенням. Оскільки метрополітен є осередком величезної кількості людей, пасажирський потік ніщо стримувати не буде, і поліція нічого з цим зробити не буде в змозі. Пропоную проголосувати проти рішення Максима Степанова щодо відкриття метрополітену 25 травня, оскільки люди не усвідомлюють небезпеки поширення вірусу, і недбале носіння засобів індивідуального захисту серед більшості громадян тому приклад”, – зазначив автор петиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest