Вівторок, 11 Червня, 2024
МистецтвоНовини партнерів

Книгарня «Сяйво книги» надає простір для популяризації митців сучасності

Мистецькі заходи у найвідомішій книгарні Києва.

Ця книгарня, яка знаходиться у самісінькому центрі Києва, відома майже кожному киянину.

Історія книгарні “Сяйво книги” сягає далекого минулого і нараховує майже 77 років. Протягом всього свого життя вона була осередком українського духу, віддушиною для письменників і духовною Меккою для українських читачів.

У стінах книгарні проводили літературні читання такі корифеї української літератури, як Остап Вишня, Максим Рильський, Павло Тичина. Тому ми впевнені, що атмосфера цього місця здатна найособливішим чином сприяти розвитку, піднесенню та виявленню справжніх національних талантів, які обов‘язково повинні знаходити свого слухача.

Книгарня «Сяйво книги», яка є структурним підрозділом КП «Міський магазин», надає простір для популяризації починаючих митців сучасності, де поети, письменники, художники, музиканти, науковці можуть проводити творчі вечори, зібрання, виставки, лекції, бесіди.

Ми спілкуємося із діячами культури про спільні створення літературних читань, адже свіже українське слово варте того, щоб бути почутим; художніх виставок, бо сучасним митцям є що повідати глядачеві, про організацію зустрічей для наймолодшого слухача, так як найкраще, що ми можемо зробити для майбутнього — виховувати достойно підростаюче покоління; про проведення квартирників, оскільки це середовище несправедливо забутих зустрічей подарувало нам багато талантів, які знайшли відгук у прогресивної молоді; із науковцями та дослідниками, які щиро діляться плодами своєї наукової праці та прагнуть розширювати кругозір кожного українця.

Зал вміщує близько 30 гостей. Надсилайте заявки на участь та відвідування заходів на фейсбук сторінці КП «Міський магазин». Заплановані події будуть анонсуватися на вказаній сторінці, тому діліться інформацією з тими, кому це буде цікавим, слідкуйте за оновленнями та приходьте розділити радість спільних захоплень.

Чекаємо на вас за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 6, щоб нарешті побачитися у колі мистецтва, артистичності, новаторства та такого непередбачуваного, але самобутнього творчого світобачення.

КП «Міський магазин»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest