Кличко викликає “на килим” до Київради міністра культури і головного копа столиці

Мер Києва Віталій Кличко викликав міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка та начальника Київського управління поліції Івана Вигівського на пленарне засідання Київської міської ради, яке відбудеться у вівторок 31 серпня. 

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація на своєму сайті

Відповідні листи від імені мера Києва Віталія Кличка були направлені до Мінкульту та Головного управління Національної поліції у Києві. 

Як зазначено у листах, керівників органів державної влади запрошено відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та у зв’язку із “численними зверненнями депутатів Київської міської ради”.

“Олександра Ткаченка запрошено з метою заслуховування інформації про діяльність у сфері охорони культурної спадщини у місті Києві. Івана Вигівського – з метою заслуховування інформації про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадської безпеки та порядку та результати діяльності на території міста Києва”, – йдеться у листах.

Між Кличком з одного боку та Ткаченком і Вигівським з іншого нещодавно виник конфлікт через знесення історичної будівлі в Києві. Забудовник зніс у столиці так званий будинок Барбана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Pin It on Pinterest