Понеділок, 27 Листопада, 2023
Новини

Кличко показав, як створюють скульптуру архістратига Михаїла для нового фонтану. Фото та відео

Мер Києва Віталій Кличко показав, як тривають роботи зі створення нового київського фонтану, частиною якого стане скульптура архістратига Михаїла.

Відео Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Скульптори продовжують роботу над створенням фігури архістратига Михаїла, що стане частиною нового фонтану на Володимирській гірці. Скульптуру, після сканування 3D-моделі, частинами виливають із бронзи. І вже розпочали з’єднувати її окремі елементи. Встановимо новий фонтан у верхній частині парку «Володимирська гірка», за Михайлівським Золотоверхим собором, уже в вересні”, – зазначив у дописі до відео Віталій Кличко.  

Як зауважив мер столиці, створюють скульптуру охоронця Києва – архістратига Михаїла – за меценатські кошти.

Як створюється новий столичний фонтан

Друзі! Скульптори продовжують роботу над створенням фігури архістратига Михаїла, що стане частиною нового фонтану на Володимирській гірці. Скульптуру, після сканування 3D-моделі, частинами виливають із бронзи. І вже розпочали з’єднувати її окремі елементи.Встановимо новий фонтан у верхній частині парку «Володимирська гірка», за Михайлівським Золотоверхим собором, уже в вересні. Створюють скульптуру охоронця Києва – архістратига Михаїла – за меценатські кошти.

Опубликовано Віталій Кличко Среда, 22 июля 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest