П’ятниця, 17 Травня, 2024
Новини

Кличко лідирує в боротьбі за крісло мера Києва з великим відривом

За результатами опитування центру Разумкова у червні-липні 2020 року, майже 44% респондентів готові підтримати мера Києва Віталія Кличка на чергових виборах міського голови.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на  результати опитування центру Разумкова з 20 червня по 2 липня 2020 року

“Якби найближчим часом проходили вибори Київського міського голови, найбільшу підтримку виборців на них отримав би чинний мер Віталій Кличко — за нього готові проголосувати 36% усіх опитаних, або 44% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився, за кого з кандидатів голосуватиме. На другому місці за рівнем електоральної підтримки — Андрій Пальчевський (відповідно 9% і 11%), далі йдуть Віктор Ляшко (відповідно 8% і 6%), Ігор Смешко (відповідно 4% і 5%)”.

Крім того, якби найближчим часом проходили вибори до Київської міськради, найбільшу підтримку виборців отримали б партії “Європейська солідарність” та “Слуга народу”. За них готові проголосувати відповідно 20 і 19% з тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився з партією.

Дослідження проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 20 червня по 2 липня 2020 року у Києві методом інтерв’ю “обличчям до обличчя” за місцем проживання респондентів.

Було опитано 2025 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest