Кличко кинувся під танк. Фото та відео

Віталій Кличко, разом із своїми заступниками та главами столичних районів взяли участь у навчаннях з територіальної оборони.

Мер Києва Віталій Кличко разом із заступниками голови КМДА та главами столичних районів взяли участь у навчаннях з організації територіальної оборони. Тренажерна, тактична підготовка, вправи зі стрільби відбулися в навчальному центрі «Десна».

Про це повідомляється на офіційному сайті мера Києва та на ютуб каналі СИСТЕМА.

Мер столиці зазначив, що керівництво міста відповідальне за безпеку в столиці. І має бути готове до будь-яких подій.

«Переконаний, ми повинні мати достатню підготовку, щоб, за потреби, захищати наше місто і його мешканців. Захищати нашу державу, – підкреслив Кличко. – Сьогодні на полігоні ми пройшли інструктаж, ознайомилися з тим, як діють окремі військові підрозділи. Також була бойова підготовка, стрільби. Багато з нас служили в армії, але навички треба вдосконалювати», – сказав Віталій Кличко.

Військовий комісар міста Києва Сергій Клявлін відзначив достатньо високий рівень підготовки більшості учасників навчань.

«Головна мета сьогодні була – поновити навички володіння зброєю і знання тактики ведення бою. А також знання щодо організації  роботи штабу територіальної оборони і дій посадовців. Сьогодні всі учасники навчань із завданнями впоралися і продемонстрували достатньо високий рівень підготовки», – підкреслив Сергій Клявлін.

Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що такі навчання на полігоні «Десна» будуть регулярними для керівництва міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest