Неділя, 26 Травня, 2024
Новини

Кличко дав Останній дзвоник для випускників столичних шкіл

Мер Києва Віталій Кличко дав Останній дзвоник для випускників столичних шкіл.

Зробив це мер в онлайн-режимі під час свого брифінгу.

«Як і минулого року, карантин, на жаль, вніс корективи в традиційний урочистий формат святкування. Нагадаю, Департамент освіти КМДА розробив рекомендації для закладів освіти щодо проведення останніх дзвоників та випускних вечорів.  Вони відбудуться, але за умови дотримання всіх карантинних правил, – сказав мер. – Цьогоріч ми вітаємо  18,5 тисяч випускників 11 класів!  А 27 тисяч дев’ятикласників отримають свідоцтво  про базову середню освіту», – повідомив Кличко. 

Він також зазначив, що телеканал «Київ» організував своєрідний святковий телеміст. Під час якого вчителі столичних шкіл привітають всіх учнів із закінченням навчального року. Це – педагоги, які протягом року брали участь у столичній програмі «Школа онлайн». 

«Я теж хочу звернутися до випускників.  Для вас розпочинається новий і важливий етап. – Ви виходите в доросле життя. Нехай воно буде успішним та добрим до вас! А це, в першу чергу, залежить від вас самих.  Нагадаю свій девіз, яким завжди керуюся я: Немає нічого неможливого! Головне – наполегливо йти до своєї мети, до своєї мрії! І, повірте, все можна втілити!  Так що, вдалих вам ЗНО. І втілення мрій!», – сказав мер столиці. 

Він зазначив, що відсьогодні учні всіх 566 шкіл столиці йдуть на літні канікули. 

І тепер перед містом стоїть важливе завдання – безпечно провести основну сесію Зовнішнього незалежного оцінювання. Участь у ньому візьмуть 135 тисяч людей. – Це і ті, хто складають ЗНО, і педагоги, залучені до організації та проведення оцінювання. 183 школи міста визначені для проведення ЗНО. У цих закладах посилили проти-епідеміологічні заходи. А дітей, які здають ЗНО, та педагогів забезпечили засобами захисту. Також у кожному закладі будуть чергувати правоохоронці та медичні працівники.

Місто, як завжди під час канікул, розпочинає ремонти в столичних школах. Там, де це необхідно.

«Також нагадаю, що триває прийом документів для зарахування дітей у перші класи. Документи треба подати до 7 червня. Загалом Київ очікує, що 1 вересня до шкіл прийдуть понад 30 тисяч першокласників», – зазначив Віталій Кличко. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest