Неділя, 26 Листопада, 2023
Новини

IKEA планує в жовтні відкрити в Києві свій перший український магазин – ЗМІ

Компанія IKEA почала ремонт приміщення під свій магазин в столичному ТРЦ Blockbuster Mall. Це третя спроба шведської мережі, не рахуючи провального старту онлайн-продажів.

Про це з посиланням на НВ Бізнес повідомляє БізнесЦензор .

IKEA знову готується відкрити свій перший магазин в Україні. Торгова точка шведського меблевого гіганта з’явиться в жовтні-листопаді в Києві в ТРЦ Blockbuster Mall, повідомили три джерела: директор мережі магазинів і два директора торгових центрів.

“Ремонт в приміщенні йде повним ходом. Площа майбутнього магазина складе близько 5 тис. Кв м”, – розповідає директор мережі магазинів, що побажав залишитися неназваним. У прес-службі IKEA цю інформацію не коментують.

Як повідомлялося, IKEA 14 травня офіційно запустила можливість замовлення товарів з інтернет-магазину в Україні , а також відкрила пункти видачі в київських ТЦ Auchan Rive Gauche і ТЦ Metro Cash & Carry.

Після запуску інтернет-магазину IKEA планує якомога швидше відкрити свій магазин в новому міському форматі (city store) в Києві. Компанія недавно підписала договір оренди з торгово-розважальним центром Blockbuster Mall, підтвердили в компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest