Субота, 25 Травня, 2024
Новини партнерів

Як обрати гелевий акумулятор?

Гелевий акумулятор – як правильно обрати та обслуговувати.

Гелевий акумулятор може бути справжнім болем для автомобіліста, особливо якщо людина за кермом нещодавно. Доводиться постійно стежити, щоб цей елемент працював завжди справно. Отже, регулярно його обслуговувати й періодично виконувати заміну. Як правило, його доводиться міняти раніше, ніж вказує виробник. Основна причина – неправильні умови експлуатації та водіння в екстремальних умовах. 

Щоб передбачити такі неприємності, гелевий акумулятор високої якості можна придбати в інтернет-магазині АТЛ.

Основні критерії вибору

Серед базових характеристик вибору варто врахувати: 

  • напруга;
  • ємність; 
  • параметри заряду; 
  • тип та розташування клем.

Щоб акумулятор більше не викликав проблем, вибирайте той, який за номінальною напругою відповідає параметрам навантаження. 

Чим більша ємність, тим краще. Перше обмеження, яке може виникнути, — простір. Але часто виробники обмежені у розмірах, оскільки потрібно, щоб вага не перевищувала показник, завдяки якому деталь легко можна було б переносити. 

Виробники, щоб передбачити поломки, а також небезпечні ситуації завжди вказують важливу інформацію на бирці або в мануалі. Але враховуйте, що ці показники відрізняються залежно від умов експлуатації. 

Тип та розташування клейм впливає на те, наскільки зручно буде встановити деталь у потрібне місце. Звичайно, є автомобілісти, які самостійно наважуються на встановлення. Але такі дії можуть спричинити нерозповсюдження гарантії та інше. 

Переваги вибору

Гелеві акумулятори обирають, оскільки відрізняються такими позитивними властивостями:

  • відсутнє бурхливе виділення газів;
  • ємність АКБ майже не змінюється в несприятливих умовах – деталь не реагує на мінусові показники температури; 
  • пристрій не виходить з ладу при пробої корпусу;
  • не потребують обслуговування;
  • пластини згодом не обсипаються.

З незначних недоліків варто відзначити високу чутливість до напруги заряду. Отже небажані будь-які короткі замикання. Купити гелевий акумулятор у великому асортименті пропонується на сайті інтернет-магазину АТЛ. Для отримання замовлення зручним способом можна вибрати такі служби доставки — «Нова пошта», «Делівері» та «Джастін».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest