Четвер, 30 Травня, 2024
Новини

Гончаренко обіцяв взяти під особистий контроль питання щодо знесення книжкового ринку «Петрівка» у Києві

На стихійному протесті, аби врятувати київський книжковий ринок «Петрівка» побував Олексій Гончаренко. Відео

Про це народний депутат Олексій Гончаренко повідомив на своїй сторінці у фейсбук.

“Беру під особистий контроль питання щодо знесення книжкового ринку «Петрівка» у Києві. Сьогодні я прийшов підтримати киян, які стихійно вийшли на протест, аби врятувати київський книжковий ринок «Петрівка». Є інформація, що на цьому місці планують побудувати черговий ТРЦ. Про це торговцям стало відомо 3 липня, коли адміністрація оголосила в ультимативній формі, що ринок закривається, а на його місце приїдуть бульдозери. Підприємцям оголосили, що переїжджати треба в обов’язковому порядку на нове розташування – за станцією метро «Лісова», – написав Олексій.

“Таке нахабство неприпустиме. Цей ринок – особливе місце для жителів столиці. Його знають багато поколінь киян, сюди приходять на екскурсії, і при цьому тут створено сотні робочих місць. Не можна просто взяти і знищити цілу інфраструктуру. Ми будемо відслідковувати ситуацію та беремо під особистий контроль це питання. Не дамо зруйнувати легендарну «Петрівку»!”, – зазначив депутат.

Беру під особистий контроль питання книжкового ринку «Петрівка» у КиєвіСьогодні я прийшов підтримати киян, які стихійно вийшли на протест, аби врятувати київський книжковий ринок «Петрівка». Є інформація, що на цьому місці планують побудувати черговий ТРЦ. Про це торговцям стало відомо 3 липня, коли адміністрація оголосила в ультимативній формі, що ринок закривається, а на його місце приїдуть бульдозери. Підприємцям оголосили, що переїжджати треба в обов'язковому порядку на нове розташування – за станцією метро «Лісова».Таке нахабство неприпустиме. Цей ринок – особливе місце для жителів столиці. Його знають багато поколінь киян, сюди приходять на екскурсії, і при цьому тут створено сотні робочих місць. Не можна просто взяти і знищити цілу інфраструктуру. Ми будемо відслідковувати ситуацію та беремо під особистий контроль це питання. Не дамо зруйнувати легендарну «Петрівку»!

Опубликовано Олексій Гончаренко Вторник, 7 июля 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest