Неділя, 23 Червня, 2024
Новини

ESPORTconf Ukraine 2021: коли відбудеться івент, хто виступить на панельній дискусії та як отримати квитки зі знижкою

Незабаром в Україні відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021.

Вже скоро компанія Smile-Expo проведе eSPORTconf Ukraine 2021. Івент має чим потішити своїх гостей: до події долучилися популярні спікери, експерти панельної дискусії та спонсор. Читайте про актуальну дату та програму заходу, а також про знижки на квитки!

Актуальна дата конференції

Збільшення кількості хворих COVID-19 спричинило введення суворого локдауну в Києві. З 20 березня до 9 квітня в столиці посилено карантинні обмеження. На три тижні місто переходить до червоної зони, у якій проведення масових заходів заборонено.

Через це eSPORTconf Ukraine 2021 переноситься на 22 квітня!

Програма події залишається без змін. Усі квитки, які були куплені раніше, – дійсні.

Склад спікерів поповнили нові фахівці: про що вони розкажуть?

На eSPORTconf Ukraine 2021 зі змістовними доповідями виступлять кваліфіковані експерти у сфері кіберспорту. З-поміж них:

  • Максим Білоногов – генеральний продюсер і Chief Visionary Officer в WePlay Esports. У медіахолдингу він очолює виробництво аудіовізуального контенту, займається створенням кіберспортивних арен і студій. Також Максим увійшов до списку 30 найвпливовіших людей у кіберспорті за версією Forbes.

Спікер розкриє тему «Освіта в кіберспорті».

  • Степан Шульга – глава кіберспортивного напряму букмекерської компанії Parimatch Tech. Раніше обіймав посади виконавчого продюсера в StarLadder і керівника проєктів у Donbass Arena.

Експерт представить доповідь на тему «Роль беттінгу в індустрії кіберспорту».

  • В’ячеслав Маякін – керівник партнерських відносин Sector X Acceleration Hub. Професійно займається аналітикою ринку інноваційних продуктів і сервісів, пошуком інвестицій на стадіях seed та pre-seed, працює зі стартапами як ментор і аналітик. Сумарно реалізував проєктів на суму орієнтовно $60 млн.

Тема його доповіді – «Як esports-стартапу отримати як клієнта великий бренд?».

Хто візьме участь у панельній дискусії?

У межах івенту відбудеться інформативна панельна дискусія на тему «Фінанси кіберспорту та можливості регіонального розвитку». Фахівці обговорять різні аспекти залучення інвестицій у сферу, а також перспективи популяризації esports-напряму.

Учасниками дискусії стануть:

  • Євген Ніколайчук – Chief Financial Officer холдингу TECHIIA.
  • Владислав Шовковський – президент Української асоціації електронного футболу.
  • Євген Качалов – співзасновник і партнер в QLASH.
  • Вадим Воробйов – Chief Business Development Officer в Maincast.
  • Андрій Чередніченко – CMO в CS.MONEY.

Повний список спікерів конференції – на офіційному сайті.

Зустрічайте спонсора заходу!

Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стало адвокатське об’єднання Juscutum, яке практикує інноваційний підхід до надання юридичних послуг, роблячи мову права зрозумілою для власників бізнесу.

Компанія надає послуги в найбільш просунутих напрямах: ІТ-право, захист інтелектуальної власності, блокчейн-практика, міжнародна комерція та інше.

З-поміж клієнтів Juscutum: найбільша енергетична компанія ДТЕК, мережа фітнес-клубів Sport Life, електронний гаманець Paytomat, файлообмінник Fex.net та інші.

Знижка на квитки

Просто зараз є унікальна можливість купити квитки на eSPORTconf Ukraine 2021 зі знижкою 20%. Для цього під час реєстрації на сайті заходу використовуйте промокод PR_eSport2021.

Звичайна ціна: 3000 грн.

Ціна за промокодом: 2400 грн.

Важливо! Знижка поширюється тільки на квитки категорії «Бізнес».

Telegram-чат для учасників і відвідувачів

Приєднуйтеся до Telegram-чату для гостей, експонентів, спонсорів і спікерів конференції! Унікальне середовище фахівців і бізнес-експертів забезпечить море корисних знань і знайомств.

На учасників чату чекає взаємовигідний нетворкінг, можливість запропонувати вакансію, дізнатися останні новини індустрії, а також стежити за оновленнями програми івенту.

Про організатора

Організатором eSPORTconf Ukraine 2021 є міжнародна компанія Smile-Expo. Вона має 15-річний досвід організації та проведення масштабних бізнес-конференцій, фестивалів, виставок і форумів у сфері інновацій. Smile-Expo залучає на свої заходи тисячі гостей і сотні галузевих експертів у всьому світі, створюючи ідеальні умови для ділового нетворкінгу!

Програма та реєстрація: esportconf.com.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest