Новини партнерів

Чи реально зараз взяти кредит під 0%?

Як обрати надійного кредитора та хто може отримати кредит під 0%.

Сьогодні цілком реально отримати безвідсотковий кредит онлайн в Україні. Подібні пропозиції надходять від чисельних мікрофінансових організацій (МФО), в той час як банки переважно працюють з цільовими кредитами та кредитними картками. Їх не цікавлять позики до 10 000 гривень. Недивно, що цю нішу на фінансовому ринку швидко заповнили МФО. Вони охоче видають населенню кредити під 0% попри відсутність офіційного працевлаштування та невисокий скоринговий бал.

Все, що потрібно – вибрати надійного кредитора та відправити заявку. Онлайн кредити видають цілодобово та швидко реагують на запити потенційних позичальників.

Як обрати надійного кредитора

Користування онлайн позиками, які можна знайти на  https://minfin.com.ua/ua/credits/online/, передбачає мінімальний рівень фінансової грамотності. Тому, за невеликими сумами в межах 10 000 – 20 000 гривень, варто звертатися до МФО. Багато хто з них пропонує перший кредит під 0,01%, а деякі, навіть, під 0%.

При виборі МФО варто перевірити: 

  • наявність відповідної ліцензії
  • ставку, строк та сума кредитування
  • спосіб видачі 
  • спосіб погашення позики
  • вимоги до потенційних клієнтів
  • рейтинг та відгуки позичальників.

Програми кредитування з нульовою ставкою доступні та прості в оформленні. МФО, що пропонують їх, добре відомі широкому загалу. Це й Moneyveo, CreditPlus, Швидкогроші та багато інших. 

Хто може отримати кредит під 0%

МФО з розумінням ставляться до поточної ситуації в країні. Тому вони максимально знизили вимоги до позичальників. Віковий ценз від 18 до 85 років кожна організація встановлює самостійно. Із документів потрібні лише паспорт і код. Додаткові вимоги – наявність телефону з підключенням до Інтернет та банківська картка. Це відкриває широкі можливості для кредитування таких верст населення як студенти, пенсіонери, батьки у декретній відпустці та безробітні. 

Наслідки непогашення або невчасного погашення боргу

Про це можна дізнатися з кредитного договору. В будь-якому випадку нараховується значна пеня. Відсотки за кожен день прострочення можуть бути досить значними. Але найбільш неприємне не це. Замість вирішення спірних питань через суд, кредитори частіш за все обирають інший спосіб вирішення ситуації – продають борг колекторам. В результаті такої угоди МФО позбавляється проблемного активу, а неспроможний позичальник має справу з колекторами, які мають великий досвід роботи з простроченими кредитами та вміють досягати своїх цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *