Неділя, 26 Травня, 2024
Новини

Будівництво метро на Виноградар триває. За 2 тижні розпочнуть розробку тунелю між станціями “Мостицька” та “Сирець”. Фото та відео

Будівництво метро на Виноградар триває. Орієнтовно через два тижні метробудівці планують розпочати роботи з розробки тунелю між станціями “Сирець” та “Мостицька”.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ. Також мер показав відео з будівельного майданчика біля майбутньої станції «Мостицька».

“Будівництво двох нових станцій метро на Виноградар – «Мостицька» та «Проспект правди» – важливий для столиці та для комфорту киян проект. Вчора я був на будівельному майданчику – на місці, де буде майбутня станція “Мостицька”. Поспілкувався, зокрема, і з німецькими фахівцями – представниками заводу-виробника тунелепрохідницького щита. Вони прибули до Києва контролювати роботи з його налаштування, – сказав Кличко. – Орієнтовно через 2 тижні вже мають розпочати роботи з розробки тунелю між станціями “Мостицька” та “Сирець”, – повідомив мер.

За його словами, через карантинні обмеження представники заводу-виробника не могли приїхати до України раніше, тому це трохи вплинуло на графік робіт. Втім, підрядник – “Київметробуд” – обіцяє, що це не призведе до значних затримок будівництва, і вони готові прискорити виконання робіт.

Щодо потужності щита. – За місяць комплекс проходитиме близько 200 метрів під землею. І десь за півроку прокладе один із тунелів.

“Роботи з будівництва метро на Виноградар тривають. Місто тримає на контролі цей важливий проект. Фінансує його в повному обсязі. І ми робимо все, щоб наприкінці наступного року відкрити дві нових станції метро”, – наголосив Віталій Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest