Понеділок, 27 Листопада, 2023
Новини партнерів

Блефаропластика – Як обрати пластичного хірурга

Види Блефаропластики і які проблеми вона вирішує.

За останні десятиріччя пластична хірургія стала більш популярною. Кожна друга жінка замислюється на тим, як “відкрити” погляд, зробити більш виразні риси обличчя чи скорегувати форми тіла. Деякі з цих питань може вирішити косметологія (лазерна чи ін’єкційна), а деякі задачі підвладні лише пластичній хірургії.

Сьогодні розповімо більше детально про операцію Блефаропластика – які проблеми вона вирішує та як обрати лікаря під свої потреби.

Види Блефаропластики і які проблеми вона вирішує:

  • Верхня блефаропластика  – лікар під час операції прибирає зайву шкіру верхньої повіки та кили (грижі). Таким чином погляд стає більш відкритий, усувається надмірна шкіра верхніх (нависаючих) повік. Хірург робить розріз у складці верхньої повіки і з накладанням косметичних швів, щоб не було видно рубця.
  • Нижня класична блефаропластика – розріз робиться під нижніми віями. Така операція дозволяє прибрати зморшки, зайву шкіру та грижі під очима.
  • Відмінністю нижньої трансконʼюктивальнї блефаропластики є те, що вона проводиться без накладання швів. Розріз робиться через кон’юнктиву, через неї ж і забираються жирові кили. Зайва шкіра при такому виді оперативного втручання не проводиться.
  • Кругова блефаропластика поєднує в собі операцію на верхніх та нижніх повіках. Такий вид оперативного втручання є найбільш популярним оскільки максимально надає відкритий та яскравий погляд.
  • Також в медицині є таке поняття як лазерна псевдоблефаропластика – це шліфування шкіри навколо очей фракційним СО2 лазером. Шкіра скорочується, зникають мілкі зморшки. Ефект від такої процедури не такий явний як від хірургічної блефаропластики і не довготривалий, але це гарна альтернатива для тих, хто ще не наважився на пластичну операцію.

Яка реабілітація після операції

Період реабілітації залежить від обсягу хірургічного втручання і виду наркозу. Сама операція займає по часу від 1,5 до 3 годин. при проведенні операції лише на верхніх повіках пластичний хірург може використовувати місцеве знеболення, при нижній чи круговій необхідно як правило внутрішньовенний наркоз.

При місцевому знеболенні перебування в клініці протягом 1-2 годин, при загальному наркозі – протягом 4-5 годин і при гарному самопочутті пацієнт може направлятись додому. Добової госпіталізації при таких операціях не потрібно, на наступний день обов’язковим є візит для лікаря, далі дати контрольних оглядів та перев’язок назначить пластичний хірург.
Як правило синяки та набряки можуть бути присутні протягом 4-5 днів. Повне загоєння і остаточний результат Ви можете побачити через 3-4 тижні.

Як обрати пластичного хірурга

Ви можете подивитись в інтернеті результати операцій ДО/ПІСЛЯ лікарів пластичних хірургів, відгуки реальних пацієнтів. Рекомендуємо завжди звертати увагу не тільки на освіту, а ще й на досвід саме в тих операціях, які Ви плануєте проводити. На консультації лікар повинен обов’язково розповісти при всі ризики і ускладнення які можуть бути в тій чи іншій ситуації, а перед проведенням оперативного втручання  підписати з Вами договір та інформативну згоду на проведення пластичної операції.

В Медичних Центрах SENSAVI приймають лікарі Пластичні Хірурги, що є Онкологами і Мамологами,  з великим досвідом в проведенні пластичних операцій в тому числі і різної складності блефаропластик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest