Четвер, 13 Червня, 2024
ЖиттяНовини

Біля метро “Лук’янівська” реконструюють сквер

Сквер імені Петра Болбочана на вулиці Січових Стрільців, 86 біля станції метро “Лук’янівська”, хочуть реконструювати.

Сквер імені Петра Болбочана на вул. Січових Стрільців, 86 у Шевченківському районі – місце, яке не всі помічають, пробігаючи повз. Проте він є саме тим місцем, яке може заховати вас від шуму міста і повсякденних справ, повідомляє КО «Київзеленбуд» на своїй сторінці у фейсбук.

КО «Київзеленбуд» є замовником капітального ремонту скверу імені Болбочана площею 1,29 га. Ремонтні роботи планується розпочати вже до кінця весни цього року.

Так, відповідно до передпроєктних пропозицій, архітектурні рішення мають стилістично підкреслити красу скверу та його розташування. Пропонується поєднати плавні лінії доріжок, дизайнерські лави й перголи, озеленення й фонтан. Зокрема, передбаено влаштувати тротуарне покриття з ФЕМ на 3300 кв. м., встановити ігрові майданчики для дітей, відновити 7000 кв. м газонів, відремонтувати підпірні стінки. У сквері є фонтан, який також потребує ремонту, а відтак сучасних технологій та ідей.

Оновлення скверу враховує потреби різних цільових груп, щоб було цікаво і дітям, і дорослим, щоб сквер був доступний маломобільним групам. Інклюзивність сьогодні розкривається набагато ширше, ніж ми звикли думати – це не лише пандуси, це можливість кожному мати доступ до простору.

Звісно, капітальний ремонт передбачає влаштування освітлення, поливо-зрошувальної системи, встановлення відеоспостереження.
Нагадаємо, що в листопаді 2017 року Київська міська рада перейменувала сквер імені Косіора на вул. Січових Стрільців, 86 у Шевченківському районі на сквер імені Петра Болбочана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest