Неділя, 26 Листопада, 2023
Новини

“Батьківщина” висунула свого кандидата в мери Києва

Партія “Батьківщина” висуває нардепа Олексія Кучеренка кандидатом на посаду мера Києва.

Про це лідер партії Юлії Тимошенко заявила під час брифінгу в суботу.

“Я хочу, щоб наша команда всеукраїнська, і київська команда висунули Олексія Кучеренка на посаду мера Києва. Він буде від “Батьківщини” кандидатом на посаду мера Києва. І ми ні на йоту не сумніваємося, що це буде серед усіх кандидатів усіх партій єдиний професійний кандидат у мери. І я переконана, він зможе стати єдиним професійним мером за останній час у Києві”, – заявила Тимошенко.

Тимошенко також зазначила, що “Батьківщина” буде висувати по всій країні майже 40 тисяч кандидатів у депутати та “тисячі кандидатів на посаду голови і кандидатів на посаду мерів”.

Сам Кучеренко назвав 3 основних пріоритети своєї програми: повний аудит фінансової і бюджетної системи Києва, безпека та комфорт проживання в місті та встановлення справедливих тарифів на комунальні послуги.

Наживо. Ми оголошуємо про старт виборчої кампанії! Команда «Батьківщини» іде на місцеві вибори перемагати з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА. Робимо ставку на професіоналів: у мери Києва від нас іде Alexey Kucherenko. По всій країні плануємо висунути приблизно 40 тисяч кандидатів у депутати.

Опубликовано Юліей Тимошенко Суббота, 8 августа 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest