Бабуся класична

Art Київ – Бабуся класична у парку Шевченка.

Бабусі на лавочці біля під’їзду стали таким же атрибутом вже пострадянського простору, як і безпомилкове визначення закордоном нашої людини за наявністю у нього поліетиленового пакета. У дощ, сніг і спеку, бабульки сидять на своїх улюблених місцях і обговорюють, обговорюють, обговорюють.

Бабуся класична

Встановлена в парку ім. Т.Г. Шевченко, 30 серпня 2011 року, скульптура Анни Кисельової «Бабуся класична» – це символ класичної київської бабусі 80-х років минулого століття. Трохи шкідлива, зворушлива, дбайливо-затишна, найчастіше, що кинула звичне середовище заради допомоги дітям і онукам, вона присіла відпочити на лавці, тримаючи в руках торбинку.

Розміщена за адресою – вулиця Володимирська, 60 (парк Шевченка).

Бабуся класична
Бабуся класична

Скульптура була куплена на інтернет-аукціоні для проєкту Kiev Fashion Park. Серія скульптур в рамках даного проєкту також встановлені в таких відвідуваних місцях як Пейзажна алея, Русанівська набережна, ЗАГС Дніпровського району і Дніпровська набережна, біля парку «Вербовий Гай».

Бабуся класична

У липні 2019 року вандали пошкодили відомий арт-об’єкт, “Бабусі” відбили ніс. Для ремонту над скульптурою поставили намет, а скульптор Анна Кисельова з помічницею у медичних халатах і шапочках провели “операцію” та відновили скульптуру.

Бабуся класична
Фото: facebook.com/HannaKyseleva

Скульптура вже встигла стати своєрідним талісманом і обрости легендами. Подейкують, нібито студенти університету Шевченка, прикладаючи заліковку до її сумочці, успішно здавали «хвости», а якщо присісти поруч з нею на лавку – весь наступний день тобі буде супроводжувати вдача. Перевірити, правда це чи ні, може кожен, хто прийде в парк Шевченка. Але, поза всякими сумнівами, «Бабця» вже завоювала симпатії киян і гостей столиці.

Бабуся класична
Кияни піклуються про бабцю.
Бабуся класична

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest