Вівторок, 28 Листопада, 2023
ЇжаНовини

“АТБ” підвищує ціни на “борщовий набір” та товари першої необхідності

Посилаючись на загрозу коронавірусу, в мережі супермаркетів «АТБ» підвищили ціни на продукти харчування.

Після введення карантину, столичні покупці звернули увагу на те, що ціни виросли, повідомляє Вечірній Київ.

Раніше кілограмова пачка рису коштувала 22 грн, тепер – уже близько 30. А за 1 кг гречки вже треба заплатити майже 40 грн, тобто у півтора рази більше, – розповіла жителька Сирця, яка придбала продукти в «АТБ».

Як показує аналіз, імбир уже «підскочив» до 145 грн за кг, лимони  до 70, а часник  до 100 грн. За даними експертів, попит на ці продукти зріс, оскільки їх купують для порятунку від інфекційних захворювань.

Серед овочів борщового набору, подорожчала цибуля: сьогодні вона коштує 13 грн за кг, а минулого тижня її продавали удвічі дешевше. Також підвищилися ціни на картоплю, буряк, капусту, макарони, борошно, цукор і яйця.

– Причина подорожчання криється в тому, що найбільші постачальники істотно піднімають відпускні ціни. Причому не тільки для нашої торгової мережі, а й для інших операторів українського ринку рітейлу. Це пояснюється значним зростанням витрат на виробництво продукції, пов’язаним із карантинними заходами і строгими обмеженнями, зміною цін на всі імпортні складові собівартості товару, девальвацією гривні. Зі свого боку ми змушені приймати ці переоцінки, – повідомив представник мережі «АТБ» Борис Марков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest