Четвер, 13 Червня, 2024
Новини

Антимонопольний комітет розслідує справу за ознаками змови на торгах по будівництву «Подільського мосту» на загальну суму близько 100 млн.грн.

Слідчі підозрюють у порушеннях 2 компанії, які брали участь у тендерах.

Антимонопольний комітет порушив справу за ознаками змови на торгах із будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Про це повідомив у Facebook голова Північного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький.

За його словами, слідчі звернули увагу на дві фірми, які брали участь у торгах — ТОВ «Форма» та ТОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Укрбуд». Підозрілі дії з їхнього боку були помічені під час 5 процедур закупівель.

Так, представники обох компаній користувалися спільною технікою — зокрема, з однієї ІР-адреси подавали пропозиції для участі у процедурі закупівлі. Також під час участі у тендерах вони синхронно не знижували свої цінові пропозиції, а деякі необхідні документи подавали в один день.

«…типовий набір дій, які можуть свідчити про небажання чесно конкурувати та обмін інформацією між зазначеними компаніями» — повідомив Хмельницький.

Також представник АМКУ нагадав, що цього року комітет уже відкрив справу за ознаками змови при проведенні тендерів між Генпідрядником будівництва мосту — компанії «Еко-Буд-Трейд» та ТОВ «Форма» на суму у понад 4 мільярди гривень. Наразі у цій справі триває збір доказів.

Подільський міст і чесна конкуренція, або від чого «втомлюються» мости Києва. Нова справа за ознаками тендерної змови…

Опубликовано Khmelnitskyy Aleksey Четверг, 20 августа 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest