Вівторок, 28 Листопада, 2023
Новини

Аеропорт “Київ” опублікував відеозвернення на заклик Саакашвілі, де озвучив свої проблеми

Команда міжнародного аеропорту “Київ” опублікувала відеозвернення до голови Виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеїла Саакашвілі, який раніше закликав бізнес записувати відео з пропозиціями для полегшення діяльності.

Про це аеропорт “Київ” повідомляє у Facebook.

На відео представники аеропорту розповідають про необхідність державної підтримки у зв’язку з втратою пасажиропотоку через пандемію коронавірусу.

“Ситуація, що склалася, терміново потребує уваги з боку влади. Аби ця криза не стала для нас останньою, уряд має ввести мінімальні ставки на авіаційне обслуговування, створити рівні умови для всіх аеропортів та гарантувати чесну конкуренцію. Без цього аеропорт не виживе, тисячі людей втратять роботу, а столиця — єдине міське летовище та свою візитівку”, – йдеться у повідомленні аеропорту.

В аеропорту “Київ” наголошують, що говоритимуть про свої проблеми, допоки влада їх не почує.

Як повідомлялося, 28 квітня голова Виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеїл Саакашвілі закликав українських підприємців записувати відео з пропозиціями для полегшення діяльності бізнесу в Україні.

#ГоворитьБізнес

На заклик Mikheil Saakashvili команда Міжнародного аеропорту «Київ» записала відеозвернення.Ситуація, що склалася, терміново потребує уваги з боку влади. Аби ця криза не стала для нас останньої, Уряд має ввести мінімальні ставки на авіаційне обслуговування, створити рівні умови для всіх аеропортів та гарантувати чесну конкуренцію.Без цього аеропорт не виживе, тисячі людей втратять роботу, а столиця — єдине міське летовище та свою візитівку.Голова виконавчого комітету Нацради реформ закликав бізнес говорити про проблеми. І ми будемо говорити, допоки нас не почують.#ГоворитьБізнес #SaveKyivAirport

Опубликовано Аеропорт Київ – Kyiv Sikorsky Airport Четверг, 4 июня 2020 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest