Неділя, 23 Червня, 2024
Новини

50-поверхівка – замість Архітектурної бібліотеки на Шулявці

На Шулявці замість Архітектурної бібліотеки і скверу хочуть поставити 50-поверхівку.

Це видається з візуалізації проекту ЖК «50Avenue», який хочуть втулити на території видавництва «Преса України» та скверу «Слава танкістам». Архітектурна бібліотека імені Заболотного якраз розміщується в приміщеннях згаданого видавництва, але в паспорті будівельного об’єкту і плані місцевості – вже відсутня.

Про це повідомляється на сайті – «Голос.Києва»

Хіба це не доказ того, що бібліотеку хочуть прибрати, а територію геть забудувати – чи не найбільшим хмарочосом в столиці?

Ніде правду діти й будівельникам, які почали роботи за новим парканом в сквері. Вони розказали активістам, що на місці бібліотеки нібито планують збудувати паркінг.

За детальним планом території, який ще від 2017 року, ухвалила команда Кличка, більшість корпусів видавництва «Преса України» мають демонтувати, а на їх місці звести каскад хмарочосів. Йдеться, щонайменше, про три ділянки загальною площею 6,87 гектара за адресою проспект Перемоги, 50.

Наші гроші пишуть, що «Преса України» безкоштовно (!) відмовилася від своїх шести гектарів. Якби ж забудовникам продали цю ділянку хоча б по 50 тисяч доларів за сотку, держава отримала б за цю землю майже один мільярд гривень. Вочевидь, йдеться про змову чиновників і забудовників, які по-своєму віддячать за щедрий дар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest