Неділя, 26 Листопада, 2023
МистецтвоНовини

39-та міні-скульптурка проекту “Шукай” – Цукровий бурячок

Цукровий бурячок – тридцять девʼята бронзова міні-скульптурка проекту “Шукай” у Києві.

12 квітня 2023 року у Києві була відкрита 39-та міні-скульптурка проекту “Шукай” яка присвячена київським меценатам-цукрозаводчикам.

Скульптурка «Цукровий бурячок» – присвячена київським меценатам-цукрозаводчикам, які розбудовували місто на межі ХІХ-ХХ століть. А також сучасним підприємцям, які розвивають Київ сьогодні, попри війну та з вірою в перемогу України.

Сенс «Цукрового бурячка» відображає його прикмета: «Мене потри — свій внесок зроби».
Кожний з нас – меценат та благодійник. Не обов’язково бути мільйонером, щоб розвивати своє місто. Кожний внесок важливий.

«Цукровий бурячок» встановлено на стіні Київського політехнічного інституту, тому що його було засновано 1898 року за ініціативи й активної участі київських цукрозаводчиків.

Легенда міні-скульптурки Цукровий бурячок – Мене потри — свій внесок зроби. Rub me, and you will make your contribution.

Шукати треба бронзову міні-скульптурку цукрового бурячка на стіні першого корпусу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ). Музейна площа, за деревами, зліва від вікна.

Автор проекту “Шукай” – Юлія Бевзенко.

Партнер скульптури — Дмитро Синенко, підприємець, випускник КПІ.
Скульптор Юрій Білявський.

Фото – Юлія Бевзенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Pin It on Pinterest