Неділя, 26 Травня, 2024
ЖиттяНовини

$ 20 млн витратять мобільні оператори для запуску 4G в метро Києва

Вартість проекту запуску мобільного зв’язку стандарту 4G в київському метрополітені трьома провідними українськими операторами мобільного зв’язку “Київстар”, “Vodafone Україна” і lifecell оцінюється в $ 20 млн.

Про це повідомив президент “Київстару” Олександр Комаров, виданню  delo.ua

“У першому кварталі 2020 року будемо запускати перші станції, якщо все буде рухатися так, як зараз”, – сказав він журналістам на брифінгу в Києві. У свою чергу, директор по маркетингу “Київстару” Павло Даніман уточнив, що проект порівну фінансується всіма трьома операторами.

При цьому Комаров пов’язав великий прогрес в реалізації цього проекту останнім часом з призначенням мером Києва Віталієм Кличком своїм радником Максима Бахматова.

За словами президента “Київстару”, “вузьким горлечком залишається доступ до комунальної інфраструктури”: для запуску проекту в заплановані терміни необхідно ще твердження Київрадою тарифів телеком-доступу до неї.

Як уточнив Даніман, впровадження 2G і 4G зв’язку буде здійснюватися з крайніх станцій, так як це обумовлено технологією, а покриття всіх станцій зажадає деякого часу в зв’язку з можливістю вести роботи тільки кілька годин вночі.

Джерело –  delo.ua

Pin It on Pinterest